www.marketingfrancais.pl

Budownictwo

Sztukateria - bonie elewacyjne

www.gzymsy-masbud.pl

MASBUD jest firmą, która oferuje różnorodną sztukaterię elewacyjną, W skład ich asortymentu wchodzi wiele urozmaiconych elementów, które z pewnością wzbogacą każde wnętrze. Przygotowują takie profile, które ze względu na wysoką twardość i elastyczność, charakteryzują się wytrzymałością na ciężkie warunki atmosferyczne. Zwykle wykonują dekoracje w odcinkach 3mb, jednakże na życzenie klienta przygotują indywidualne rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Odwiedź ich stronę internetową i dowiedz się więcej.

Nowoczesne wnętrza - schody

schody5.pl

Schody zabiegowe wykonanie z drewna i stali świetnie nadają się do wkomponowania praktycznie w każde pomieszczenie. Tego typu modele posiada w swojej ofercie firma JAWAR z Bielska Białej. Te innowacyjne konstrukcje sprawdzają się wszędzie tam gdzie jest ograniczona ilość miejsca na umieszczenie tradycyjnych schodów. Dzięki zwężającym się stopniom, konstrukcja zabiegowa wyróżnia się na tle innych. Więcej informacji na ten temat mogą Państwo znaleźć odwiedzając stronę internetową firmy, znajdującą się pod adresem schody5.pl.
JAWAR s.c.
ul. Krasińskiego 30
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
Telefon: 602 323 588

Jedną z usług, jaką realizuje firma AJB Klima, stanowi profesjonalny montaż klimatyzacji. Szczecin, Świnoujście, Poznań, Leszno, Wrocław i Lubin to tylko niektóre z miast, w których pracują, więc warto sprawdzić ich cały obszar działania na stronie internetowej. Dysponują wieloletnim doświadczeniem w swojej pracy, dlatego potrafią zadbać o każdy szczegół. Co więcej, służą rzetelnym doradztwem w kwestii doboru najlepszych w danym przypadku wariantów. Mogą Państwo zamówić np. klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe, kasetonowe lub split ścienne pojedyncze. Pełna oferta filmy dostępna jest pod adresem: http://www.ajb-klima.com.pl/
AJB Klima
ul. Szybowcowa 28
70-847 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Telefon: 91 469 10 10


Copyright © 2013 --www.marketingfrancais.pl --