www.marketingfrancais.pl

Firmy

Producent tablic do prezentacji

ekstratablice.pl

Jeśli masz zamiar przedstawić na zebraniu ważny projekt, jesteś nauczycielem lub wykładowcą, warto jest urozmaicać swoje prezentacje o dodatkowe rysunki, notatki i wyjaśnienia, które sprawią, że Twoi słuchacze o wiele łatwiej pojmą omawiane zagadnienia oraz w przyszłości szybciej sobie o nich przypomną. Idealnym sposobem, aby przejrzyście notować na bieżąco najważniejsze informacje są tablice magnetyczne suchościeralne, które z łatwością wpiszą się w każdą tę sytuację. Odwiedź stronę Ekstra Tablice z okolic Warszawy i przejrzyj ich ofertę.
Ekstra
ul. Sienkiewicza 35
05-083 Stare Babice
woj. mazowieckie
Telefon: 22 664 41 44

Firma AquaTrend

www.pompydozujace.com

Pompa dozująca to niezwykle przydatne urządzenie, zapewniające odpowiedni przepływ cieczy. Dzięki możliwości programowania, nie wymaga przy tym ciągłego nadzoru, a więc oszczędza nasz cenny czas. Nie zakłóca też dalszej pracy, ponieważ charakteryzuje się niskim poziomem wibracji i nie hałasuje. Tak funkcjonalne i innowacyjne urządzenia mogą Państwo zamówić w sklepie internetowym PompyDozujace.com. Wyróżniają się one wysokim poziomem niezawodności i posiadają przyjazny, intuicyjny w obsłudze interfejs.
Aqua-Trend
ul. Lokatorska 11/6
93-025 Łódź
woj. łódzkie
Telefon: 794977777

Strona internetowa Aqua Technology

aqua-technology.pl

Firma Aqua Technology jest jednym z liderów krajowego rynku jeśli chodzi o okna podwodne. W ich ofercie znajdą Państwo instalacje okien podwodnych w obiektach hydrotechnicznych oraz innych budowlach. W zależności od wymagań klienta, firma może zainstalować okna podwodne zarówno w środowisko słono jak i słodkowodnym. Dzięki rozwiniętemu zapleczu technicznemu, firma może wykonać instalację na głębokości nawet 10 metrów poniżej lustra wody. Szczegóły oferty mogą Państwo sprawdzić na stronie internetowej aqua-technology.pl.
Aqua Technology
ul. Jana Dekerta 2
80-262 Gdańsk
woj. pomorskie
Telefon: 608462622


Copyright © 2013 --www.marketingfrancais.pl --