www.marketingfrancais.pl

Inne

Atrakcyjna oferta

www.adwokatsliwinska.pl

Kancelaria adwokacka prowadzona przez Agnieszkę zajmuje się kompleksową obsługą prawną. Gdańsk jest miejscem lokalizacji biura. Obsługa prawna polega na ogólnie pojętym doradztwie z zakresu prawa obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej. Szeroko rozbudowana obsługa prawna dedykowana jest głównie korporacjom i firmom, które potrzebują ciągłego merytorycznego wsparcia z różnych gałęzi prawa oraz i w wielu nietypowych kontekstach oraz sytuacjach. Adwokat Śliwińska wykona pisemne ekspertyzy, a w sytuacjach nagłych, gdzie czas jest bardzo istotny udzieli porady ustnej.
Kancelaria Adwokacka Agnieszka Śliwińska
ul. Długa 70/71
80-831 Gdańsk
woj. pomorskie
Telefon: 607586555

Zapoznaj się z ofertą

www.sacramenti.com.pl

Sklep internetowy Sacramenti ma w swoim asortymencie różnego rodzaju dewocjonalia, które z pewnością przydadzą się w każdej parafii. Są to między innymi kielichy, puszki i pateny, niezbędne do sprawowania Eucharystii. Można tam też znaleźć relikwiarze, które doskonale unaocznią posiadane przez wspólnotę święte szczątki. W celu podkreślenia ważnych momentów Mszy Świętej, przydadzą się z kolei dzwonki oraz gongi, dostępne w różnych rozmiarach. Nie brakuje także krzyży, zarówno w wersji wiszącej, jak i stojącej.
Sacramenti
ul. Macierzankowa 14
60-175 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 501 63 22 48

Polecane przedszkole

pluszowaakademia.pl

Jednym z ważniejszych czynników wyboru przedszkola przez rodziców jest stosowana w jej murach metoda nauczania. W Pluszowej Akademii, znajdującej się w Ursynowie, do wychowywania dzieci stosowana jest pedagogika Marii Montessori. Dzięki jej wieloletnim obserwacją potomnych możemy teraz korzystać z jej wiedzy i stworzonych teorii, by w pełni wykorzystać potencjał każdego dziecka i stymulować jego prawidłowy rozwój umysłowy jak i fizyczny. Wszystkich Państwa mieszkających w okolicach Warszawy zapraszamy na drzwi otwarte i obejrzenie miejsca, w którym wasze dziecko będzie doskonale się czuć, bawić i kształcić.
Niepubliczne Przedszkole Pluszowa Akademia
ul. Dereniowa 52/54
02-776 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 737461830


Copyright © 2013 --www.marketingfrancais.pl --