www.marketingfrancais.pl

Sport

Ćwicz bezpiecznie i efektywnie

www.treningpersonalny.org

Jeśli nudzi cię monotonia zajęć fitness i nie widzisz sensu w ciągłym powtarzaniu tych samych zestawów, wejdź na stronę internetową Rafała Orczewskiego. Jest to trener pracujący we Wrocławiu, który z pewnością zmotywuje cię do takiej aktywności fizycznej, która ma sens i przynosi widoczne efekty. Trening personalny prowadzony przez Rafała Orczewskiego to dobrze spędzony czas. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę jest w stanie odpowiednio poprowadzić cię przez tajniki treningu siłowego i wytrzymałościowego.
Trener osobisty Rafał Orczewski
ul. Powstańców Śląskich 58a/4
53-333 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon: 607-130-241

Rowerek na prezent

jezdzik.com.pl

Twoje dziecko jest bardzo aktywne? Chciałbyś przekonać je do korzystania z rowerka, ale jest za małe? Warto jest zacząć od czegoś łatwiejszego. Rowerek biegowy to idealne rozwiązanie dla każdego malucha, który chciałby wcześnie zacząć naukę. Taki mały rower nie posiada dodatkowych pedałów, a więc nie demotywuje dziecka i sprawia, że nauka jazdy jest przyjemna, a nie stresująca. Z pewnością każdy maluch lubiący aktywność fizyczną ucieszy się z takiego prezentu. Więcej informacji można znaleźć na stronie Jeździk.
Hulajnogi OTRIS
ul. Bolkowska 1b lok. H2
01-466 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 790300275793903919

Spędź wolny czas na boisku

www.rafik.edu.pl

Młodzież z miasta Gdańsk może zapisać się do Akademii Ruchu Rafik, gdzie prowadzona jest szkółka piłkarska dla dzieci i młodzieży. Zajmują się oni nie tylko nauką i przygotowaniem kondycyjnym, ale również pozwalają na doświadczenie prawdziwych meczy poza treningowymi. Nauka w tej szkółce da dzieciom dużo frajdy, ponieważ zdobędą nowe umiejętności podczas gry z rówieśnikami. Specjalnie opracowane plany treningowe są ustalane adekwatnie do wieku uczestników. Poza szkoleniem piłkarzy, Rafik zajmuje się również nauką pływania, o której dowiedzą się Państwo więcej po kliknięciu w ten link.
Akademia Ruchu Rafik
ul. Jagielońska 14
80-371 Gdańsk
woj. pomorskie
Telefon: 515 440 600


Copyright © 2013 --www.marketingfrancais.pl --