www.marketingfrancais.pl

Szkolenia, Kursy

Zobacz ofertę

edukacyjnyzakatek.pl

Taniec akrobatyczny to doskonały sposób na to, aby dbać o zdrowie i poprawiać kondycję fizyczną. Włącza się do niego, jak sama nazwa wskazuje, różnorodne akrobacje, takie jak salta, chodzenie na rękach czy gwiazdy. Wymaga to wypracowania sobie niesamowitej giętkości i elastyczności ciała, a także sporo siły i determinacji. Na taniec akrobatyczny w Pruszczu Gdańskim można zapisać się na przykład w ośrodku Edukacyjny Zakątek. Odpowiednio wykwalifikowani instruktorzy zadbają o to, aby zajęcia były dostosowane do poziomu uczestników.
Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju
ul. Wita Stwosza 9a
83-000 Pruszcz Gdański
woj. pomorskie
Telefon: 507434414

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

kursmed.pl

Nowy Sącz to siedziba Kurs-Med – jednej z najbardziej rzetelnych firm w okolicy przeprowadzających kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Posiadają oni bardzo dobry sprzęt pomagający w sprawnym zorganizowaniu szkolenia i spełniający wszelakie, niezbędne wymogi prawne. Co więcej, podczas każdego szkolenia przeprowadzane są ćwiczenia teoretyczne i praktyczne, dzięki czemu kursanci posiadają zarówno kompleksową wiedzę, jak i przygotowanie. Po więcej informacji wejdź na stronę Kurs-Med, wystarczy, ze klikniesz tutaj.
KURS-MED
ul. Nadbrzeżna 65
33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie
Telefon: 796707909

Zmień swoją ścieżkę kariery

fabrykainstruktorow.pl

Kurs trenera personalnego sprawdzi się w szczególności u tych, którzy już od długiego czasu zajmują się rozwojem fizycznym i ze względu na swoje wysokie kwalifikacje chcieliby profesjonalnie uczyć innych oraz przekazywać im swoją wiedzę. Fabryka Instruktorów prowadzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oferuje właśnie takie szkolenia. Po ich ukończeniu, absolwent będzie mógł wykonywać swój zawód zarówno w Polsce, jak i na całym terytorium Unii Europejskiej. Po więcej informacji udaj się na ich stronę.
TrenerPływania.com Patryk Dunikowski
ul. Zawady 12
61-102 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 503050141


Copyright © 2013 --www.marketingfrancais.pl --