www.marketingfrancais.pl

Technologie

Wynajem urządzeń

www.druxero.pl

Firma Druxero oferuje dzierżawę kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz urządzeń szerokopasmowych. Jest to idealna okazja dla właśnie otwierających się firm na Śląsku. Taki rodzaj dostępu do urządzeń kopiujących przyczynia się do tego, że Państwo nie muszą inwestować ogromnych pieniędzy w sprzęt, który może się zepsuć po krótkim czasie. Gwarantuje to Państwu, że za małe pieniądze będą mogli Państwo korzystać z usług maszyn i mieć pewność, że będą one działać przez cały czas trwania umowy dzierżawy.
Druxero
ul. Pyskowicka 21
44-172 Niewiesze
woj. śląskie
Telefon: 697 240 069

Reklama w Niemczech

www.agilito.de

Wśród mnogości narzędzi marketingowych, które generują duże zwroty z inwestycji w porównaniu do poniesionych nakładów, dobrym wyborem jest pozycjonowanie. Berlin, jako wielomilionowa metropolia, charakteryzuje się mnóstwem firm o podobnych profilach działalności. Aby móc wybić się przed konkurencję, nie wystarczy proponować nową kategorię produktową czy innowacyjną usługę. Tylko świadomie prowadzona strategia marketingowa, obejmującą między innymi pozycjonowanie, pozwoli generować wartościowy ruch na stronie. http://www.agilito.de/
Agilito Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 533 769 040

Wzrost pozycji w wyszukiwarce

www.capability.pl

Termin SEO oznacza w optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. We Wrocławiu działa firma Capability która zatrudnia specjalistów od reklamy online. W skład zespołu wchodzą programiści, graficy, web deweloperzy, informatycy i specjaliści od reklam Adwords. Marketing w sieci wymaga znajomości najnowszych metod komunikacji z użytkownikami. Bazując na wiedzy i doświadczeniu w pozycjonowaniu codziennie pracujemy nad podnoszeniem wyników oglądalności stron naszych klientów.
Capability
ul. Norwida 25
50-369 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon:


Copyright © 2013 --www.marketingfrancais.pl --